• 07:59
  • |
  • سه شنبه 9 خرداد 1396
  • |
  • mail
  • |
  • map
نحوه دریافت گواهی پایان دوره

 

  * لطفاً جهت دريافت گواهی پايان دوره (امتياز و مهارت) به موارد زير توجه فرمائيد :

  1- لازم است حداکثر تا زمان شروع دوره در سامانه جامع آموزش مداوم کل کشور به آدرس اينترنتی ( WWW.ircme.ir ) مراجعه نموده و عضويت ايجاد نمايند، در غير اينصورت عدم صدور گواهی نامه پايان دوره برای اين مرکز مسئوليتی در پی نخواهد داشت. (راهنمای عضويت)

  2- جهت صدور گواهی پايان دوره پس از اتمام دوره مشخصات شرکت کنندگان از طرف اين مرکز به آموزش مداوم ارسال خواهد گرديد و حداکثر 1 ماه پس از پايان دوره در پروفايل هر شخصی صادر می گردد که با مراجعه به قسمت کارنامه در سايت آموزش مداوم قابل مشاهده و پرينت مي­باشد. (به راهنمای آشنايی با سامانه مراجعه فرمائيد)

  3- پزشکان محترم توجه فرمايند هيچ برنامه ديگری را همزمان با تاريخ دوره از طريق سامانه آموزش مداوم ثبت نام نکرده باشند که به علت تداخل برنامه (حتی به مدت 1 ساعت) گواهی صادر نمي­گردد.

  4- در صورت برخورد با هرگونه مشکلی در قسمت عضويت در سامانه آموزش مداوم از قبيل فراموش کردن رمز عبور با شماره های 5- 2478931 (0341) شرکت مهندسی فرايند گستر نيوشا داخلی 107 واحد پشتيبانی سامانه يکپارچه آموزش مداوم جامع پزشکی، تماس حاصل فرمائيد.

  

  

  * راهنمای ثبت نام در سامانه يکپارچه آموزش مداوم پزشکی کشور

  حضور محترم همکاران گروه پزشکی و پيراپزشکی مشمول قانون آموزش مداوم

  به اطلاع مي­رساند با توجه به بخشنامه وزارتی و ضرورت عضويت در سامانه يکپارچه آموزش مداوم پزشکی کشور و ثبت نام الکترونيکی در کليه­ی برنامه های آموزش مداوم (اعم از مدون ، سمينار ، کنفرانس ، کارگاه و ...) توسط مشمولين قانون آموزش مداوم ، بدين وسيله همکاران و مشمولين محترم مي­توانند به ترتيب مسيرهای زير، نسبت به انجام اين امر اقدام نمايند :

  v ورود به سامانه­ی http://www.ircme.ir

  تذکر مهم: (چنانچه از مرورگر Internet Explorer وارد سامانه شده­ايد درصورت بروز هرگونه مشکل در مشاهده جزئيات برنامه­ها ، پيشنهاد می شود از مرورگری ديگر مثلا" Mozilla Firefox استفاده نماييد. )

  

  v ( توجه داشته باشيد هنگام ورود به صفحه کاربری تان، قلم کامپيوتر شما روی EN بوده و Caps Lock نيز خاموش باشد.)

  v روی لينک دانشگاه يا مرکز مد نظرتان کليک نماييد. ( مثلاً دانشگاه علوم پزشکی تهران Tehran.ircme.ir )

  v به منظور عضويت ، روی آيکون " عضـويت در سـامـانـه " کليک نماييد.

  v کـد ملی ( بدون خط فاصله ) و کـد امنيتی را به صورت صحيح وارد نموده، سپس روی کليد ثبت و ادامه کليک نماييد.

  v ساير اطلاعات مورد درخواست در " ادامـه­ ثبت نام " وارد گردد.

  v متذکر مي­گردد هر کاربر تنها يک بار مجاز به عضويت در سامانه کشوری می باشد لذا توجه داشته باشيد چنانچه شخصی قبلا عضو سامانه شده باشد سيستم سامانه محل عضويت را مشخص می نمايد.

  v در نهايت پس از تاييـد اطلاعات، نام کاربری و رمز عبور به فرد داده مي­شود که پس از يک بار خروج و ورود دوباره به سامانه، با وارد کردن نام کاربری ، رمز عبور و کد امنيتی به صفحه کاربری خود وارد مي­شويد.